Ресурс 1

+38 (0462) 930-907

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Дім оголошує проведення тендеру на надання освітніх та консультаційних послуг

Дім оголошує проведення тендеру на надання освітніх та консультаційних послуг

Тендер завершено! ЗАПИТ  
на пропозиції 

1. Замовник:

1.1. Найменування:  Громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові»

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ:39021452

1.3. Місцезнаходження:15563, Чернігівський р-н, с. Количівка, пров. Луговий , 1Г.

1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками: 

Коваленко Оксана, бухгалтер проекту,

тел. 0948410508

ел. пошта: oksana.kovalenko@ehrh.org

1.5. Мета: Надання освітніх та консультаційних послуг з  квітня по червень  2020 р. під час проведення онлайн-навчань, вебінарів (сесій), координатор  експертної групи в рамках проекту «Підготовка регіональних координаторів Секретаріату Омбудсмана для організацій просвітницьких заходів з використанням методичної виставки «Кожен має право знати свої права».

1.6. Завдання: Розробка програми та плану онлайн-навчання, координація роботи експертної групи, адаптація існуючих методичних розробок для проведення навчання онлайн, куратор групи – головний представник від організації для учасників, проведення онлайн-навчання групи через систему вебінарів та навчання на онлайн платформі ILIA, підготовка гідів та організаторів мобільної просвітницької виставки "Кожен має право знати свої права", дистанційне консультування учасників онлайн-навчання, відповідальний за процес реалізації навчальної програми.

2. Фінансування закупівлі:

2.1. Джерело фінансування закупівлі: за рахунок проекту «Підготовка регіональних координаторів Секретаріату Омбудсмана для організацій просвітницьких заходів з використанням методичної виставки «Кожен має право знати свої права». Проект підтримується Програмою розвитку ООН в Україні «Права людини в Україні».

3. Адреса веб-порталу:    http://ehrh.org/

4. Інформація про предмет закупівлі:

4.1. Найменування предмета закупівлі: 

4.2. Опис предмета закупівлі: Надання освітніх та консультаційних послуг з  квітня по  червень  2020р. під час проведення онлайн-навчань,  вебінарів (сесій), координатор  експертної групи.

4.3. Строк поставки товарів або надання послуг: квітень -  червень  2020р.

5. Основні умови договору: Замовник отримує послуги  відповідно до договору. Виконавець зобов’язаний надати послуги в повному складі та в зазначені терміни. Підтвердженням надання послуг є Акт приймання-передачі наданих послуг та звіт. Оплата наданих Послуг здійснюється Замовником шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Виконавця коштів протягом 3 (трьох) банківських днів після дати підписання Акту та наданого звіту.

6. Строк дії запиту на цінові пропозицій:  5 днів.

7. Подання цінових пропозицій:

7.1. Місце та спосіб подання: особисто або електронною поштою на адресу: ehrh.che@gmail.com з позначкою у темі листа: «ТЕНДЕР». Пакет документів має містити: цінову пропозицію, реєстраційні документи учасника тендеру, резюме.

7.2. Строк: 03.04. 2020 до 17:00 год.

8. Розкриття цінових пропозицій:

8.1. Місце: 15563, с. Количівка, пров. Луговий , 1Г;

8.2. Дата: 06.04.2020 року

8.3. Час: 10:00

Голова тендерного комітету ГС «ОДПЛЧ»  С.Ю. Буров