Ресурс 1

+38 (0462) 930-907

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Дім оголошує проведення тендеру на пошук тренерів для онлайн сесій та вебінарів (2 цикл)

Дім оголошує проведення тендеру на пошук тренерів для онлайн сесій та вебінарів (2 цикл)

Тендер завершено! ЗАПИТ на пропозиції

 

1. Замовник:

1.1. Найменування:  Громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові»

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ:39021452

1.3. Місцезнаходження:15563, Чернігівський р-н, с. Количівка, пров. Луговий , 1Г.

1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками: 

Коваленко Оксана, бухгалтер проекту,

тел. 0948410508

ел. пошта: oksana.kovalenko@ehrh.org

1.5. Мета: Тренер для проведення онлайн-сесій та  вебінарів (Цикл 2)  з травня по червень 2020 р. в рамках проекту «Підготовка регіональних координаторів Секретаріату Омбудсмана для організацій просвітницьких заходів з використанням методичної виставки «Кожен має право знати свої права».

1.6. Завдання: Адаптація змісту програми вебінару  онлайн-курсу навчання (онлайн-сесія та  вебінар (Цикл 2), дистанційне завдання для самостійної (домашньої) роботи, формування додаткових матеріалів) з урахуванням потреб групи (відкритий вебінар). Адаптація існуючих методичних розробок для проведення навчання онлайн. Проведення онлайн-навчання для  групи. Підготовка гідів та організаторів мобільної просвітницької виставки "Кожен має право знати свої права". Оновлення змістовних та методичних матеріалів виставки . Участь у робочих зустрічах команди проекту та презентації проекту. Дистанційне консультування учасників онлайн-навчання по його завершенню.

2. Фінансування закупівлі:

2.1. Джерело фінансування закупівлі: за рахунок проекту «Підготовка регіональних координаторів Секретаріату Омбудсмана для організацій просвітницьких заходів з використанням методичної виставки «Кожен має право знати свої права». Проект підтримується Програмою розвитку ООН в Україні «Права людини в Україні».

3. Адреса веб-порталу:   http://ehrh.org

4. Інформація про предмет закупівлі:

4.1. Найменування предмета закупівлі: 

4.2. Опис предмета закупівлі: Надання освітніх та консультаційних послуг з  травня по  червень  2020 р. під час проведення онлайн-навчань,  вебінарів (сесій), тренер.

4.3. Строк поставки товарів або надання послуг: травень -  червень  2020 р.

5. Основні умови договору: Замовник отримує послуги  відповідно до договору. Виконавець зобов’язаний надати послуги в повному складі та в зазначені терміни. Підтвердженням надання послуг є Акт приймання-передачі наданих послуг та звіт. Оплата наданих Послуг здійснюється Замовником шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Виконавця коштів протягом 3 (трьох) банківських днів після дати підписання Акту та наданого звіту.

6. Строк дії запиту на цінові пропозицій:  5 днів.

7. Подання цінових пропозицій:

7.1. Місце та спосіб подання: особисто або електронною поштою на адресу: ehrh.che@gmail.com з позначкою у темі листа: «ТЕНДЕР». Пакет документів має містити: цінову пропозицію , реєстраційні документи учасника тендеру, резюме.

7.2. Строк: 10.05. 2020 до 17:00 год.

8. Розкриття цінових пропозицій:

8.1. Місце: 15563, с. Количівка, пров. Луговий , 1Г;

8.2. Дата: 11.05.2020 року

8.3. Час: 10:00

Голова тендерного комітету ГС «ОДПЛЧ»     С.Ю. Буров