Ресурс 1

+38 (0462) 930-907

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Дім оголошує проведення тендеру на пошук тренерів для онлайн сесій та вебінарів

Дім оголошує проведення тендеру на пошук тренерів для онлайн сесій та вебінарів

Тендер завершено! ЗАПИТ на пропозиції

1. Замовник:
1.1. Найменування: Громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові»
1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ:39021452
1.3. Місцезнаходження:15563, Чернігівський р-н, с. Количівка, пров. Луговий , 1Г.
1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками:
Коваленко Оксана, бухгалтер проекту,
тел. 0948410508
ел. пошта: oksana.kovalenko@ehrh.org
1.5. Мета: Тренер для проведення онлайн-сесій та вебінарів з квітня по червень 2020 р. в рамках проекту «Підготовка регіональних координаторів Секретаріату Омбудсмана для організацій просвітницьких заходів з використанням методичної виставки «Кожен має право знати свої права».
1.6. Завдання: Розробка програми та плану онлайн-навчання (онлайн-сесія вебінар та дистанційне завдання для самостійної (домашньої) роботи, формування додаткових матеріалів). Адаптація існуючих методичних розробок для проведення навчання онлайн. Проведення онлайн-навчання групи. Підготовка гідів та організаторів мобільної просвітницької виставки "Кожен має право знати свої права". Оновлення змістовних та методичних матеріалів виставки. Участь у робочих зустрічах команди проекту та презентації проекту. Дистанційне консультування учасників онлайн-навчання.

2. Фінансування закупівлі:
2.1. Джерело фінансування закупівлі: за рахунок проекту «Підготовка регіональних координаторів Секретаріату Омбудсмана для організацій просвітницьких заходів з використанням методичної виставки «Кожен має право знати свої права». Проект підтримується Програмою розвитку ООН в Україні «Права людини в Україні».

3. Адреса веб-порталу: http://ehrh.org

4. Інформація про предмет закупівлі:
4.1. Найменування предмета закупівлі:
4.2. Опис предмета закупівлі: Надання освітніх та консультаційних послуг з квітня по червень 2020 р. під час проведення онлайн-навчань, вебінарів (сесій), тренер.
4.3. Строк поставки товарів або надання послуг: квітень - червень 2020 р.

5. Основні умови договору: Замовник отримує послуги відповідно до договору. Виконавець зобов’язаний надати послуги в повному складі та в зазначені терміни. Підтвердженням надання послуг є Акт приймання-передачі наданих послуг та звіт. Оплата наданих Послуг здійснюється Замовником шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Виконавця коштів протягом 3 (трьох) банківських днів після дати підписання Акту та наданого звіту.

6. Строк дії запиту на цінові пропозицій: 5 днів.

7. Подання цінових пропозицій:
7.1. Місце та спосіб подання: особисто або електронною поштою на адресу: ehrh.che@gmail.com з позначкою у темі листа: «ТЕНДЕР». Пакет документів має містити: цінову пропозицію, реєстраційні документи учасника тендеру, резюме.
7.2. Строк: 07.04. 2020 до 17:00 год. 

8. Розкриття цінових пропозицій:
8.1. Місце: 15563, с. Количівка, пров. Луговий , 1Г;
8.2. Дата: 08.04.2020 року
8.3. Час: 10:00

Голова тендерного комітету ГС «ОДПЛЧ»    С.Ю. Буров