Ресурс 1

+38 (0462) 610-508

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Дім оголошує проведення тендеру на розробку бізнес-плану

Дім оголошує проведення тендеру на розробку бізнес-плану

Тендер завершено! Громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» оголошує  конкурс пропозицій на надання послуг з бізнес-планування.

Адреса надання послуг: 15563, Україна, Чернігівська обл., Чернігівський район, с. Количівка, пров. Луговий, 1Г.

Джерело фінансування закупівлі: Фінансується Міжнародним фондом «Відродження»

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: 15563, Україна, Чернігівська обл., Чернігівський район, с. Количівка, пров. Луговий, 1Г. та на електронну скриньку організації ehrh.che@gmail.com

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій: «17» травня 2019 року. Заявки, відправлені поштою, приймаються, якщо вони відправлені не пізніше  «02» травня 2019 року. Заявки, подані після спливу терміну не передаються до розгляду Тендерному комітету. 

1. Обґрунтування: посилення фінансової спроможності Освітнього дому прав людини в Чернігові допоможе вийти на самозабезпечення та допомагати фінансово іншим організаціям, які працюють на благо громадянського суспільства, за рахунок власного прибутку.

2. Мета та завдання:  розробити ефективний бізнес-план, який допоможе створити сприятливі умови для розвитку соціального підприємництва в освітньому домі прав людини в Чернігові.

3. Необхідні послуги, очікувані продукти (результати), критерії якості, обсяг закупівель: Необхідно розробити бізнес-план. Компанія розробник обов’язково повинна мати досвід розробки бізнес-планів для громадських спілок/організацій.

3.1. Перелік товарів/ робіт/ послуг:

Складові предмету закупівлі

 Специфікація та перелік товарів/ робіт/ послуг

 

Товари/ послуги/ роботи

Назва

Одиниця

Кількість

Бізнес-план

1

1

 

 

 

 

 

 

3.2. Технічне завдання до предмету закупівлі та технічні вимоги до предмету закупівлі:

Освітній дім прав людини в Чернігові (ОДПЛЧ) шукає партнерської допомоги для розробки бізнес-плану організації, як соціального підприємництва. Ми очікуємо в рамках такої співпраці визначити перелік платних послуг, які буде готова і спроможна надавати організація.

Ми запрошуємо до співпраці організацію або експерта(-ку), яка/який має успішний досвід у сфері розвитку соціального підприємництва та розуміє специфіку діяльності громадської організації.

Завдання яке ми для себе ставимо: вихід організації на самозабезпечення до кінця 2020 року, а в подальшому досягнення такого рівня розвитку, щоб надавати фінансову підтримку громадським ініціативам.

Якщо Вас або Вашу організацію зацікавила ця пропозиція співпраці, просимо надсилати нам Вашу комерційну пропозицію, що включатиме:

- обсяг і вартість послуг;

- бачення покрокового плану роботи (наприклад, робочі зустрічі, інтерв’ю з представниками організації, інші заходи).

- всі роботи щодо розробки бізнес-плану ми плануємо завершити до кінця листопада 2019 р., а першу чернетку бізнес-плану ми плануємо розробити протягом місяця від початку роботи;

- процес розробки бізнес-плану має включати пілотування окремих його елементів протягом червня – серпня 2019 року;

- для нас надзвичайно важливою є подальша співпраця та можливість консультацій в разі необхідності.