Ресурс 1

+38 (0462) 610-508

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

МЕМОРАНДУМ про співробітництво

МЕМОРАНДУМ про співробітництво

1 листопада 2018 року у місті Чернігові в Академії Державної пенітенціарної служби у рамках проведення міжнародної науково-практичної конференції «Права і свободи людини та їх забезпечення в умовах несвободи» був підписаний МЕМОРАНДУМ про співробітництво між Академією та Громадською спілкою «Освітній дім прав людини в Чернігові».

Співпраця передбачає:
* Організацію і проведення семінарів, тренінгів, круглих столів, наукових та масових заходів.
* Сприяння практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, що спрямовані на популяризацію прав людини в Україні.
* Проведення навчань волонтерів та персоналу, залученого до проведення освітніх та просвітницьких заходів про права дитини/людини.
* Розробку рекомендацій для органів державної влади і місцевого самоврядування щодо проведення освітніх масових заходів в місті Чернігові на тему прав дитини/людини.
* Розробку спільних пропозицій щодо вдосконалення законодавства у сфері освіти з прав дитини/людини.

Основні форми співробітництва:
* Проведення спільних соціально – правових проектів.
* Проведення заходів: прес-конференцій та круглих столів.
* Проведення тренінгів, лекцій, стажувань, спрямованих на забезпечення професійного росту представників сторін для участі в правозахисному русі для захисту прав дитини/людини.

Метою цього Меморандуму є співпраця в сфері прав людини, наданні правової допомоги, проведенні моніторингу дотримання прав людини, а також спільних адвокаційних кампаніях.