Ресурс 1

+38 (0462) 930-907

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Навчальний курс Міжнародне гуманітарне право

Навчальний курс Міжнародне гуманітарне право

З 2018 року Освітній Дім Прав Людини в Чернігові реалізує програму ILIA (International Law in Advocacy) / Міжнародне право для захисту громадських інтересів. В рамках програми ILIA в період з 9 вересня 2019 по 13 листопада включно 2019 року було проведено апробацію курсу Міжнародне гуманітарне право.

Експертами навчання були:

Роман Мартиновський - адвокат, співзасновник громадської організації «Регіональний центр прав людини». Протягом 2016-2019г.г. - експерт з питань міжнародного гуманітарного права в тренінгах для українських суддів, адвокатів і прокурорів. Національний експерт з питань європейських антидискримінаційних стандартів, міжнародних механізмів захисту прав людини, практики Європейського Суду з прав людини, правосуддя перехідного періоду, захисту прав внутрішньо переміщених осіб і застосування норм міжнародного права прав людини в умовах збройного конфлікту.

Ольга Семенюк - адвокатка, випускниця міжнародної програми Фонду Домів прав людини "Міжнародне право на захист громадських інтересів. Дистанційне навчання адвокатів правам людини".

Навчання пройшло 18 людей. Це були учасники з таких країн: Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна.

Курс Міжнародне гуманітарне право є необхідним у процесі підготовки сучасного фахівця в галузі права, вказуючи ціннісні основи у професійній діяльності під час збройного конфлікту, а також вкоріненість у культурній та правовій традиції. Курс також направлений на визнання принципів прав людини, особисту і професійну прихильність формуванню культури прав людини, формування бажання і готовність працювати самостійно або спільно з іншими з метою ефективного захисту прав людини, співпереживання і готовності здійснювати дії по солідарності з жертвами порушень прав людини.