Ресурс 1

+38 (0462) 930-907

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Запрошуємо взяти участь в онлайн-Фестивалі Street Law від Асоціації юридичних клінік України

Запрошуємо взяти участь в онлайн-Фестивалі Street Law від Асоціації юридичних клінік України

Шановні талановиті студенти, учні, вчителі та юридичні експерти! В нас є для вас неймовірна новина. Наші друзі з Асоціації юридичних клінік України - АЮКУ підготували особливий захід

Запрошуємо студентів та кураторів юридичних клінік, учнів та вчителів, а також усіх, хто хоче дізнатися більше про власні права у сфері фінансових послуг, до першого в Україні, (а може й у світі) онлайн-Фестивалю Street Law (Практичного права), організатором якого є Асоціація юридичних клінік України. 

Впродовж 21-23 липня 2020 року на Фестивалі будуть представлені роботи фіналістів - представників 12-ти юридичних клінік України, які взяли участь у конкурсі з розробки правопросвітніх матеріалів. Конкурс, як і значна частина нинішньої діяльності Асоціації, присвячений темі захисту прав споживачів фінансових послуг та фінансовій грамотності. 

Учасники подали роботи у трьох номінаціях:
   1. Інтерактивний урок за методикою Street Law (обов’язкова категорія конкурсу)
   2. Графічна правопросвіта (інфографіки, буклети, плакати, тощо)
   3. Правопросвітній відеосюжет (художній або анімаційний)

Окрім ознайомлення з конкурсними роботами, учасники Фестивалю зможуть прослухати сесії від національних та іноземних спікерів та тренерів з Польщі, Грузії, Сполучених Штатів Америки, а також – переглянути захоплюючі документальні кінострічки про права людини із колекції кіноклубів Docudays UA. 

Конкурсантів оцінюватиме професійне журі з представників Асоціації юридичних клінік та партнерських інституцій. Проте, учасники також зможуть голосувати за роботи, які їм сподобаються найбільше і номінувати команди на приз глядацьких симпатій.

Власне – про призи: 

Асоціації юридичних клінік підготувала переможцями грошові нагороди, а також стильні та корисні призи, сувеніри, які зможуть отримати не лише призери, але й інші учасники. 

Окрім того, ще до початку Фестивалю та під час заходу буде оголошено кілька цікавих конкурсів, у яких зможуть взяти участь усі бажаючі і також позмагатися за круті подарунки. 

Вже зовсім скоро Асоціація розповість детальніше про кожну з номінацій, презентує журі та спікерів, розповість про заплановані конкурси та заходи, а головне – розмістить роботи на лендингу Фестивалю.

Фестиваль є також частиною заходів Програми Асоціації «Інтерактивна правова просвіта Street Law» у межах Української Школи практичних знань з питань доступу до правосуддя, співзасновницею якої є Асоціація юридичних клінік України. 

Зареєструватися до участі у Фестивалі можна за посиланням: https://forms.gle/a9czz2E6EgWiiEHV6 до 19 липня включно. Також, для окремих сесій заходу та участі в кінопоказах потрібно буде пройти окрему реєстрацію. 

Довідково: 

Street Law (Стріт Ло, Практичне право) – це підхід до викладання права простою та зрозумілою мовою за допомогою використання інтерактивних методик та інструментів. Як правило, цільовою аудиторією програм Street Law є школярі. Програма вперше представлена на початку 70-их років 20 ст. у Сполучених Штатах Америки, проте в Україні юридичні клініки проводять заняття зі Street Law вже більше 20-ти років. Напрям Street Law визначений одним із ключових та закріплений у Стандартах діяльності юридичних клінік України.  

Фестиваль став можливим завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранту, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору».

Інформаційними партнерами заходу є: Кіноклуби медіапросвіти населення з прав людини Docudays UA, науково-популярний журнал Куншт, Освітній дім прав людини в Чернігові та Програма «Школа – територія прав людини», БО Восток SOS, БО «Українська фундація правової допомоги», Простір «Pro Bono» та Координаційний центр з надання безоплатної правової допомоги.