Ресурс 1

+38 (0462) 610-508

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Переможці конкурсів учнівських есе та навчально-методичних розробок

Переможці конкурсів учнівських есе та навчально-методичних розробок

У жовтні – грудні 2018 року Освітній Дім прав людини в Чернігові в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини,  Українською Гельсінською Спілкою з прав людини проводив Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» та конкурс навчально-методичних розробок з прав людини для педагогів.

На Конкурс цього року надійшло 860 учнівських есе з усіх регіонів України (окрім тимчасово окупованого Криму та непідконтрольних територій) та 162 навчально-методичні розробки. Конкурсній комісії було не просто обрати призерів.

 

Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам і учасницям та їх консультантам за зацікавленість та небайдужість до актуальних питань з прав людини, прояв активної життєвої позиції та формування в українському суспільстві поваги до гідності людини. Інформація про учасників та учасниць, роботи яких були розглянуті журі, буде розміщена пізніше. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Вітаємо призерів(-ок) та лауреатів(-ок) конкурсу! Урочисте нагородження призерів(-ок) конкурсів відбудеться в Офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини 20 грудня 2018 року. Всі призери(-ки) будуть поінформовані про цей захід особисто!

 

Переможці конкурсу учнівських есе

1 місце

Берко Артем

(Дрогобицька спеціалізована школа І – ІІІ ст.  №2, Дрогобицької міської ради Львівської області)

Вчителька-консультантка: Угрин Уляна Василівна

 

2 місце

Чернявська Дар`я

(Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради Харківської області)

Вчителька-консультантка: Паніотова Вікторія Леонідівна

 

3 місце

Невениця Олександр  (Сватівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Сватівської районної ради Луганської області)

Вчителька-консультантка: Гогіна Тетяна Костянтинівна

 

Бєляєва Катерина

(Марганецька гімназія Дніпропетровської області)

Вчитель-консультант: Чорний Віктор Миколайович

Переможці конкурсу навчально-методичних розробок

 

1 місце

Лопатинська Катерина Петрівна (Кам’янець-Подільська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради)

 

2 місце

Безгодкова Ольга Сергіївна (Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Краматорської міської ради Донецької області)

 

3 місце

Токмакова Галина Вікторівна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №102 Криворізької міської ради Дніпропетровської області)

Більченко Олена Вікторівна та Сторчак Ніна Анатоліївна (Новокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст Братської районної ради Миколаївської області та Миколаївський національний університет кораблебудування)

 

Лауреати та лауреатки конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності»

Лауреат(-ка)

Заклад

Вчитель(-ка)-консультант(-ка)

Антоненко Тетяна Євгеніївна

Спеціалізована загальноосвітня школа №314 м.Київ

Бондаренко Анастасія Валеріївна

 

Афанасьєв  Всеволод Денисович

 

Дружківська загальноосвітня школа I-III  ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області 

Стопкевич Олена Вікторівна

 

Бєльц Дар’я Родіонівна

Криворізька загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 130, Дніпропетровська область

Бєльц Юлія Миколаївна

 

Бєляєва Катерина Ігорівна

Марганецька гімназія, Дніпропетровська область

 

Чорний Віктор Миколайович

 

Гусар Лілія Віталіївна

Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль

Заставна Ольга Петрівна

 

Давиденко Людмила Олегівна

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Дніпропетровська область, Томаківський район

Стельмах Людмила Іванівна

 

Журавльова Марина Віталіївна

Печенюгівський навчально-виховний комплекс, Новгород-Сіверський район

Чернігівська область

Гаєвська Світлана Анатоліївна

 

Кочетова Марія Олександрівна

 

Болгарська загальноосвітня школі І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області

Шаповал Світлана Григоріївна

 

Лопуга Дарина Миколаївна

Сновидовицька ЗОШ

І-ІІІ ст. Рівненська облсть,Рокитнівський район

Лопуга Оксана Семенівна

 

Місаренко Олексій Олександрович

 

Мішково-Погорілівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради

Гінкул Ганна Сергіївна

 

Носуля Анастасія Сергіївна

Воєводська гімназія Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області

Ягольник Наталія Миколаївна

 

Романчук Олександр Сергійович

Іванівська гімназія Іванівського району Херсонської області

Кузьменко Раїса Павлівна

 

Сиса Дарія Сергіївна

 

Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Царичанської селищної ради Дніпропетровської обл.

Опенько Людмила Миколаївна

 

Сойко Світлана Віталіївна

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, смт Добротвір Львівська область, Кам’янка-Бузький район

 

Таран Карина Віталіївна

 

Комунальний заклад Березівської сільської ради «Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка»

Непомняща Тамара Іванівна

 



Лауреатки конкурсу навчально-методичних розробок:

Логінова Світлана Вікторівна

 

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Донецька область

Гомонова Лариса Петрівна

Дугельна Наталія Олександрівна

Холод Олена Анатоліївна

Загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Покровської міської ради Донецької області

Сабадаш Олена Іванівна

 

Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 50

Мітіна Юлія Валеріївна

 

Верхньоторецький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний нвчальний заклад Ясинуватського району Донецької області

Воскобойникова Наталя Вікторівна

 

Синельниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Синельниківської міської ради Дніпропетровської області