Ресурс 1

+38 (0462) 610-508

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

"Права правозахисників"

"Права правозахисників"

Права правозахисників - це проект Фонду Домів Прав Людини та Мережі Домів Прав Людини у 2018 році.

Видання «Права правозахисників» спрямоване на промоцію та формування розуміння міжнародних стандартів, що захищають і підтримують правозахисників.

Для ефективного впровадження міжнародних стандартів важливо, щоб правозахисники знали і розуміли свої права.

Це інструментарій  для правозахисників, який забезпечує чітке, доступне та сфокусоване розуміння стандартів і контексту, який їх оточує.

В рамках проекту Фонд Домів Прав Людини розробив інструменти та ресурси для правозахисників. Правозахисники можуть використовувати його для розповсюдження стандартів на національному рівні, взаємодії з органами влади й забезпечення їхньої відповідальності за зобов’язаннями, які вони виконують на міжнародному рівні, та ініціювання розмови на національному рівні про важливість правозахисників і їхньої роботи.
 
Інструменти та ресурси

Ці ресурси доступні для завантаження, друку та розповсюдження, а також для поширення в Інтернеті.

Брошура: стандарти, аналіз та контекстБрошура «Права правозахисників» розділена на 16 стандартів, сформульованих на основі змісту знакових резолюцій, пов’язаних із правозахисниками та їхньою роботою прийнятих в ООН та Раді Європи. Вона окреслює основні моменти кожного стандарту, як це викладено в резолюціях.


Завантажити брошуру «Права правозахисників»


Плакат Плакат «Права правозахисників» пропагує 16 міжнародних стандартів, викладених у брошурі. Він має на меті сприяти просуванню та підвищенню обізнаності щодо цих стандартів.

Завантажити плакат «Права правозахисників»

 

ЛистівкиЛистівки «Права правозахисників» - це інструмент, який сприяє підвищенню рівня обізнаності про стандарти, які є найбільш актуальними для конкретної країни чи ситуації. Вони призначені для друку у форматі A6, але також доступні для друку інших форматів. Листівки з п'ятьма найвідомішими стандартами можна завантажити нижче, хоча за запитом ми можемо надати листівки для будь-якого з 16 стандартів, зазначених у брошурі.

Завантажити листівки:

 
Контакти:
Доріане Анфрі (координатор проекту )  

тел.  0041223322554

мови: англійська, французька, іспанська