Ресурс 1

+38 (0462) 610-508

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Презентація рекомендацій щодо удосконалення законодавства та практики в Україні у сфері правосуддя та ресоціалізації щодо дітей у конфлікті з законом

Презентація рекомендацій щодо удосконалення законодавства та практики в Україні у сфері правосуддя та ресоціалізації щодо дітей у конфлікті з законом

13 лютого 2019 року об 15:00 у приміщенні Правового клубу «PRAVOKATOR. Київ», вул. Дмитрівська, 80 відбудеться обговорення рекомендацій представників державних відомств, громадських організацій чиї повноваження або діяльність пов’язані зі сферою правосуддя та ресоціалізації щодо дітей у конфлікті з законом.

Презентація розпочнеться з короткого прес-брифінгу і далі проходитиме у формі дискусії.

Захід проводиться з метою представлення та проведення консультацій щодо експертних напрацювань представників громадянського суспільства, науковців та інших фахівців, які мають відповідний практичний досвід роботи у сфері захисту прав дитини, правосуддя та ресоціалізації дітей у конфлікті з законом.

Після проведеної дискусії, оновлений документ, що містить рекомендації з урахуванням результатів консультацій, буде передано Міжвідомчій координаційній раді з питань правосуддя щодо неповнолітніх та поширено серед усіх зацікавлених осіб, установ та організацій.

Рекомендації були розроблені в рамках проекту громадської організації MART та Гельсінського Фонду з Прав Людини (Варшава) у партнерстві з Освітнім домом прав людини в Чернігові та Міністерством юстиції України в рамках проекту «Розвиток системи правосуддя та ре-соціалізація щодо дітей у конфлікті з законом в Україні» за фінансової підтримки програми RITA та Фонду Домів Прав Людини (Осло).

Проект спрямовано на досягнення цілей, що передбачені планом дій з Національної стратегії у сфері прав людини. Зокрема, проект сприятиме запровадженню ефективної системи правосуддя щодо дітей у конфлікті з законом в Україні з урахуванням міжнародних стандартів та побудові системи ре-соціалізації неповнолітніх порушників. 

Для участі у заході заповніть анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/I2P8ZURIRCWJZaM82