Ресурс 1

+38 (0462) 610-508

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Публічна лекція «Правосуддя та ре-соціалізація щодо дітей у конфлікті з законом: міжнародні стандарти та українська практика»

Публічна лекція «Правосуддя та ре-соціалізація щодо дітей у конфлікті з законом: міжнародні стандарти та українська практика»

Наразі відбувається реформування юстиції щодо дітей у конфлікті з законом. Організатори заходу хочуть привернути увагу, що питання розвитку системи правосуддя та ре-соціалізації щодо дітей у конфлікті з законом має базуватися на міжнародних стандартах прав людини.

Доповідачі:
Ельжбета Чиж, Гельсінський Фонд з Прав Людини (Варшава)
Павло Пархоменко, Бахмацький районний суд Чернігівської області.

Захід передбачає 20-хвилинні лекції доповідачів та дискусію за участі усіх присутніх.

Кількість учасників заходу є обмеженою – до 40 осіб.

Буде забезпечено онлайн-трансляцію і відео запис.

Дата: 13 лютого 2019 року
Час: 11.00 – 13.00

Місце проведення: приміщення Міністерства юстиції України, за адресою м. Київ, провулок Рильського, 10, кімната 202.

Публічна лекція проводиться громадською організацією MART та Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава) у партнерстві з Освітнім домом прав людини в Чернігові та Міністерством юстиції України в рамках проекту «Розвиток системи правосуддя та ре-соціалізація щодо дітей у конфлікті з законом в Україні» за фінансової підтримки програми RITA та Фонду Домів Прав Людини (Осло).

Реєстрація обов'язкова!
Бажаючі взяти участь мають зареєструватись до 16:00 12 лютого за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKQPb1ddB71UXRmoKbk8a9VPAbUztwG6q7Tu887bzoVrtbkw/viewform