Ресурс 1

+38 (0462) 610-508

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини

Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини

До 70-ї річниці з дня проголошення Загальної декларації прав людини Освітній Дім прав людини в Чернігові в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» (http://edu.helsinki.org.ua) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини,  Українською Гельсінською Спілкою з прав людини оголошує Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини (уроків та виховних заходів).

Конкурс проводиться задля сприяння реалізації Національної стратегії з прав людини (Указ Президента України №501/2015) та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини (прийнята Генеральною Асамблеєю ООН у 2004 р.), з метою поширення інформації про права людини, розвитку зацікавленості щодо актуальних питань у сфері прав людини, виявлення та підтримки творчих педагогічних працівників, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей,  сприяння фаховому самовдосконаленню, стимулювання до прояву активної життєвої позиції.

До участі в Конкурсі запрошуються педагогічні працівники(-ці), творчі колективи закладів освіти, наукових установ,  громадських організацій незалежно від фахової освіти, педагогічного стажу, віку.

Лауреати (-ки) Конкурсу  отримають Дипломи. Учасники Конкурсу, чиї роботи посіли І, ІІ та ІІІ місця, отримають Дипломи переможців та цінні подарунки. Переможці(-ниці) конкурсу будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження, яка відбудеться у Києві за участі представників співорганізаторів Конкурсу.

Основними критеріями оцінювання навчально-методичних розробок буде відповідність змісту філософії і концепції прав людини та умовам Конкурсу, використання різноманітних методичних прийомів та форм, структурованість та узгодженість основних етапів розробки, креативність та оригінальність, можливість використання в зазначених часових межах.

На Конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт.

На Конкурс допускаються тільки оригінальні роботи, які ще не друкувалися або не розміщували на веб-ресурсах.

Останній термін подання навчально-методичних розробок на Конкурс – 23.00, 10 листопада 2018 р.

Розробки уроків та позакласних заходів просимо надсилати в електронній формі на адресу: konkurs.ehrh@gmail.com  з поміткою «Конкурснавчально-методичних розробок».

З більш детальною інформацію про Конкурс та зразком реєстраційної анкети Ви можете ознайомитись в Положенні про Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини.

Додаткову інформацію про права людини ви можете знайти за посиланнями: http://edu.helsinki.org.ua/b-bl-oteka - бібліотека програми «Розуміємо права людини»,  http://library.khpg.org – бібліотека ХПГ та  https://helsinki.org.ua/publications/ - бібліотека УГСПЛ.

Для додаткових запитань та консультацій просимо звертатися за телефоном: +38(096) 890-22-09, або надсилати запитання на адресу електронної пошти Конкурсу - konkurs.ehrh@gmail.com

Контактна особа – Олег Охредько, координатор

Бажаємо творчої наснаги та чекаємо на свіжі креативні думки!