Ресурс 1

+38 (0462) 930-907

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Конференція юридичних клінік України

Конференція юридичних клінік України

Асоціація юридичних клінік України запрошує юридичні клініки та партнерів до участі у Всеукраїнському З’їзді-конференції

 4-5 жовтня 2019 року у м. Біла Церква на базі юридичної клініки “Право та практика” Білоцерківського національного аграрного університету Асоціація юридичних клінік України проведе черговий щорічний З'їзд юридичних клінік. Це традиційний та важливий захід для спільноти юрклінік, і цьогоріч він проходитиме у оновленому форматі конференції із інтерактивними сесіями, панельними дискусіями та творчими майстернями. Однією з головних цілей зустрічі є сприяння розвитку ініціативності та лідерства юридичних клінік.

Програма З’їзду охоплюватиме чотири блоки - організаційні питання діяльності Асоціації, фінансова просвіта, партнерські ініціативи, включаючи презентацію трьох проектів-переможців конкурсу регіональних ініціатив для юридичних клінік та окремий блок із розвитку ЮК.

Серед запрошених спікерів будуть представники партнерських організацій з України - Української Фундації правової допомоги,Української Гельсінської спілки з прав людини, Мережі правового розвитку, а також - іноземні колеги з Польщі, Німеччини та Великобританії, які поділяться своїм досвідом та долучаться до обговорень.
Детальніше про захід можна дізнатися на лендингу З’їзду.

З’їзд-конференція Асоціації юридичних клінік України 2019 відбудеться за підтримки Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору”.

Інформаційними партнерами заходу є газета “Юридичний вісник України” та видавництво “Юрінком-Інтер”.