Ресурс 1

+38 (0462) 930-907

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Закінчився 1 блок Освітнього Фесту прав людини 2020!

Закінчився 1 блок Освітнього Фесту прав людини 2020!

З 1 по 3 серпня в Освітньому Домі прав людини відбувся перший блок Освітнього Фесту прав людини 2020 під назвою “Право на освіту в умовах сучасних викликів”, організований всеукраїнською програмою Розуміємо права людини. До нас завітало 13 учасників з різних освітніх закладів та громадських організацій. 

Основними учасниками заїзду були представники освітянської спільноти – вчителі, адміністратори, викладачі, студенти – представники мереж ШТПЛ та УППЛ, та інші освітяни і громадські активісти, зацікавлені у просуванні та забезпеченні ПЛ в системі освіти.

Разом вони приймали участь в дискусіях, говорили про важливість імплементації права людини в освітній процес та навчальні програми. Разом з нашими спікерами вони обмінялись своїм досвідом та подискутували над можливостями просування нових проектів у правозахисній сфері. Крім того, вони:

- Пояснили контекст того, що саме представляє собою право на освіту;
- Як система освіти в Україні забезпечує це право та інші права людини.
- Обговорили актуальність розробленого в рамках проєктів УППЛ та ШТПЛ інструменту оцінки;
- Проаналізували, яким чином сучасні зміни в нормативній освітній базі забезпечують права людини, якими є механізми та інструменти захисту прав людини в школі та державі;
- Виокремили виклики та загрози дотримання прав людиеи в системі освіти, що виникли в умовах пандемії, запропонувати шляхи/форми/методи їх подолання чи реагування на них;
- Завели нові знайомства та грано провели час!

Дуже сподіваємося побачити наших учасників на інших заходах в Домі!

Освітній фест прав людини 2020 став можливим завдяки  партнерству з Фондом Домів Прав Людини за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать організаторам та учасникам заходу і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, інших агенцій ООН, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та Фонду Домів Прав Людини.

#Разом_в_Домі_і_вДома    #Дім    #Освітній_Фест_прав_людини