Ресурс 1

+38 (0462) 930-907

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Запрошуємо на безкоштовні online заняття від центру AHALAR, на яких ви практикуватимете підхід майндфулнес!

Запрошуємо на безкоштовні online заняття від центру AHALAR, на яких ви практикуватимете підхід майндфулнес!

Якщо ви людина з активною життєвою позицією та ще й така, яка переживає за все душею, то для вас зараз настали непрості часи. І наша партнерська організація Ахалар підготувала для вас корисний захід! 

- Турбулентність в світі і в країні: Трамп, Путін, Зеленський, Лукашенко ...
- Постійні новини про КОВІД - 19. Жовта, помаранчева, червона зони. Кількість тих, що заразилися, померлих і видужали. Як жити і вести бізнес?
- Економічна та політична криза. Зростаючий курс валюти і комунальні.

- Засинаючи і прокидаючись з телефоном в руках ви першим ділом перевіряєте новини. Постійно все обговорюєте з колегами, читаєте і пишете коментарі в соцмережах.

- Чи хвилюєтеся і переживаєте за долю країни і свою особисту. А якщо ви активно залучені в ці події, то ваше хвилювання буде ще більшим.

- Все це забирає багато сил, не кажучи вже про те, що є звичайні побутові завдання, як от виховання дітей, школа і т.п., які теж вимагають вашої уваги.

  І надзавдання для вас на сьогодні - це зберегти спокій і сили, внутрішній баланс, щоб найбільш адекватно справлятися з усім, що у нас вже відбувається і ще можливо буде відбуватися.

Це конкретне вміння утримувати спокій і баланс добре розвивають різні техніки медитації або популярний зараз на заході підхід mindfulness.

ТОМУ ЯКЩО ВИ:

-хочете навчитися простим і робочим технікам швидкого заспокоєння і розслаблення,

-як самостійно справлятися з негативними емоціями,

-ви відчуваєте, що вам потрібна підтримка в тому, щоб утримувати внутрішній баланс,

-вже щось пробували самостійно, але у вас не дуже вийшло,

-потребуєте кола однодумців, перед якими стоять схожі завдання

 РЕЄСТРУЙТЕСЬ до 16 жовтня і приходьте на безкоштовні online заняття, які будуть проходити два рази на тиждень: у вівторок і четвер в онлайн форматі на платформі ZOOM.

Заняття проходять вранці о 10:00 і ввечері о 22:00. Тривалість - 40 хвилин.

 СТАРТ - 20 ЖОВТНЯ 2020 (вівторок).

ВЕДУЧІ:

Вікторія Солоніцина - Проводить ранкові сесії.

Практикує майндфулнес, янтра йогу та інші види медитацій більше 20 років. Навчалася і підвищувала свій професійний рівень в США, Великобританії, Данії, Іспанії, Бурятії і ін. Працює як коуч, тренер і психотерапевт. Використовує в своїй роботі техніки арттерапії, процесуальну терапію і освідомленість тіла. Живе в Варшаві.

Юрій Трофименко - Проводить вечірні сесії.

Практикує підхід майндфулнес і різні типи медитацій більше 20 років. Багато працює як тренер і коуч, допомагаючи знаходити своє призначення. Навчався в Індії, Монголії, Забайкаллі, Латинській Америці ... Жив в буддійських храмах. Використовує роботу з тілом, тілесну усвідомленість, як один з важливих інструментів.

РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ

Всім зареєстрованим ми надішлемо інформацію про те, як завантажити і користуватися ZOOM.

РЕЗУЛЬТАТИ:

 - збільшення спокою і розслаблення протягом дня,

 - зменшення напруги в тілі,

 - формування вміння справлятися з негативними емоціями,

 - підвищення позитивного настрою,

 - розвиток більшої уважності і усвідомленості до подій.

Це все є необхідною базою для підтримки внутрішнього балансу і прийняття правильних, сильних рішень в життя.

 ЯК БУДУТЬ ПРОХОДИТИ ЗУСТРІЧІ І ЩО ПОТРІБНО?

1. Вам потрібен комп'ютер або телефон з камерою і тихе місце.

2. Ми будемо працювати з включеними камерами. Це важлива умова для зворотного зв'язку від тренера.

3. Кожне заняття включає теоретичну частину, практику, відповіді на питання і зворотний зв'язок.

4. Важливо мати тихе і спокійне місце, де ви можете сидіти на стільці з прямою спиною. Дивани і крісла, де ви відкидаєтеся на спинку, для занять не підходять.

ВІДГУКИ:

Наталія Кононенко: "... По-перше, хочу Вам подякувати за можливість вперше спробувати практикувати медитацію. Так, для мене це вперше! Вперше приділити півгодини часу тільки собі, відчути, як мене підтримує Земля, посміхнутися, з усвідомленням відганяти від себе думки і занурюватися ... "

Марина Лисенко-Мельничук: "... Я вдячна, що потрапила в цю групу. Що мене сюди привело? Я вже більше 3х тижнів практикую медитацію вранці, поки домашні сплять і можна розслабитися. Але в цій справі я самоучка, пробувала різні техніки і для себе вибрала таку оптимальну суміш. Тому ваша пропозиція мене зацікавила, оскільки хотілося почерпнути для себе щось нове, плюс це круто, коли купа людей в різних місцях співналаштуватися один з одним 2 рази в тиждень по 40 хвилин ... "
Ludmila Gorobchuk: "...Чому я сюди ходжу - бо знаю, що в ці 40 хвилин мене ніхто не чіпатиме, я сама з собою, я отримую почуття задоволення і заспокоєння ... .Мені подобається чути твій спокійний і впевнений у собі голос і ця впевненість передається мені ..... для мене цінна вся та інформація, яку ти даєш по тому як відчувати своє тіло, як заспокоювати себе, як управляти своїми емоціями ... "

Олег Козловський: “Ці заняття більш ретельно ввели мене в тему майндфулнес, системи світської медитативної практики як методу концентрації уваги, фокусування, можливості прислухатись до себе. Якщо раніше про це я знав тільки поверхнево, то зараз я побачив та переконався в можливій корисності та конструктивності цього шляху. Це спровокувало мене на початок більш глибшого занурення в цю тему, пошук та ознайомлення з джерелами цих знань, прикладами практик та пропозиціями на ринку. Окрім того, я усвідомився в необхідності більш послідовного практикування, знайшов додаткові аргументи в своїх припущеннях корисності писання власноруч, ведення щоденника, т.і…”

 Проект проходить за підтримки норвезького фонду "House2House" в рамках україно-грузинського проекту "Overcoming the negative consequences of crises in Belarus and Ukraine through the training of active human rights participants in techniques of psychological balance and self-support".

До зустрічі.

P.S .: Якщо є питання, напишіть їх при реєстрації в анкеті

 

-