Ресурс 1

+38 (0462) 610-508

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Теплий чай для кіноклубу

Старт: 2015 Статус: Розпочато

Теплий чай для кіноклубу

Старт: 2015 Статус: Розпочато

Теплий чай

Проект "Кіно в Домі" розпочався у 2015 році і передбачає періодичні зустрічі усаників за горнятком чаю з печивом для перегляду документального кіно на тему прав людини. Цей кіноклуб також входить до переліку кіноклубів Міжнародного мандрівного кінофестивалю про права людини DocudaysUA, тому основну програму перегляду складають стрічки з його колекції. Основними учасниками зустрічей кіноклубу є школярі місцевої школи з села Количівка - учні 7-11 класів, які не тільки дівляться цікаве кіно, але й стають слухачами лекцій та активними учасниками тренінгів з прав людини, модераторами яких вистукпають правозахисники та координатори правозахисних проектів. Особливу атмосферу для зустрічей кіноклубу створює чаювання зі смаколиками, які приносять учасники та які надає #Дім, завдяки благодійним внескам. Участь у заході є абсолютно безкоштовною, а можливість проведення/участі у зустрічах такого формату є у всіх бажаючих. 

Ви можете ініціювати таку зустріч, взяти участь або допомогти і надалі проводити такі теплі чаювання та стати спонсором смаколиків у Домі:) Вибір за вами!

#БудуємоДімРазом

Підтримати Дім можна через такі канали прийому платежів: 

Каса банку: 

МФО 353586 

Розрахунковий рахунок 26009051410220 

ЄДРПОУ 39021452 

Призначення платежу: Добровільна пожертва на здійснення статутної діяльності від ПІБ 

Приват 24: 

Розділ "Мої платежі" - в графі "Оберіть отримувача" вказати ЄДРПОУ 39021452 - перейти за посиланням на сторінку Громадська спілка "Освітній дім прав людини в Чернігові" - вказати ПІБ платника та суму. 

Термінали самообслуговування: 

Оплата здійснюється через розділ "Комунальні платежі" по коду ЄДРПОУ 39021452 (порядок оплати див. "Приват 24")