04Чер2023
Розуміємо права людини Мережа домів прав людини

контакти

Провулок Луговий, 1 Г,
с. Количівка,
Чернігівський район,

Чернігівська область,
Україна 
15563

+38 0462 930-907
+38 0949 881-907

Розуміючи принципи та стандарти захисту правозахисників.

Методичний посібник

О. Войтенко, О. Козорог, О. Охредько, В. Потапова/ За ре-
дакцією В. Потапова, М. Суляліна

Посібник створений для проведення онлайн-семінарів з метою солідаризації громадськості на національному рівні у сфері підтримки й захисту правозахисників й активістів, чия робота спрямована на захист прав людини через удосконалення обізнаності про них і реалізації поведінкових моделей реагування на порушення прав людини серед молоді. Посібник складено за принципом конструктора та
містить 3 основні частини – теоретичну, методичну, інструктивну (рекомендації з використання онлайн-інструментів на вебінарі).

Завантажити

ПІДХІД, ЩО БАЗУЄТЬСЯ НА ПРАВАХ ЛЮДИНИ У ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Посібник для громадянського суспільства

Руслана Бурова, Сергій Буров

Підготовлено в рамках проекту «Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Посібник створено з використанням адаптованих матеріалів Данського інституту прав людини та матеріалів, підготовлених командою Fresno (Іспанія) для семінару з питань підходу, заснованого на правах людини, для організацій громадянського суспільства за контрактом з
ПРООН.

Завантажити

Школа – територiя прав людини

Навчально-методичні матеріали з освіти у сфері прав людини для загальноосвітніх навчальних закладів – учасників проекту «Школа – територія прав людини»

О. Козорог, С. Ратушняк, А. Кінаш, С. Буров, О. Войтенко

Навчально-практичні матеріали містять методичні та інформаційні ресурси щодо  розвитку шкіл на засадах прав людини та інтеграції стандартів і принципів освіти в сфері прав людини в освітній простір загальноосвітніх навчальних закладів.

Навчально-практичні матеріали призначені для вчителів, соціальних педагогів,  адміністраторів, батьків, методистів департаментів та відділів освіти, активістів НГО, які пройшли або беруть участь у навчально-практичному курсі «Школа – територія прав людини».

Завантажити