Кодекс поведінки Фундації Дому прав людини та організацій в Домах прав людини 1. Вступ Фундація Дому прав людини (HRHF) захищає, наділяє повноваженнями та підтримує правозахисників та їхні організації. Для цього Фундація Дому прав людини об’єднує організації в Домах прав людини та об’єднує Доми в міжнародну мережу. Фундація Дому прав людини виступає за сприяння партнерських організацій у просуванні свобод зібрань, асоціацій та вираження поглядів, а також за право бути захисником прав людини в країні та за кордоном, використовуючи свій консультативний статус в Організації Об’єднаних Націй та статус участі в Раді Європи. Сьогодні незалежні правозахисні організації працюють разом у 16 Домах прав людини у 11 11 країнах. Доми розташовані у Східній та Західній Європі, на Кавказі та Балканах. Фундація Дому прав людини базується в Осло, має офіс у Женеві та представництво в Брюсселі та Тбілісі. Цей Кодекс поведінки встановлює професійні стандарти Фондів та організацій Дому прав людини в установах прав людини. Він спрямовує нас у виконанні наших професійних обов’язків та досягненні нашої спільної мети, яка полягає в тому, щоб сприяти захисту та реалізації прав людини та основних свобод, як зазначено у Загальній декларації прав людини, і прагнути до них.
Кодекс поведінки: • Встановлює стандарт поведінки всіх організацій та керівних органів у Домах прав людини та Фонді Дому прав людини.
2. Наші цінності Фундація Домів прав людини та організації в Домах прав людини та їх керівні органи підтверджують та пропагують наступні цінності:
· Ми будемо брати участь, робити внесок і отримувати від роботи мережі Домів прав людини та роботи інших Домах прав людини, вважаючи, що співпраця має важливе значення для нашої мети. · Ми будемо ставитися один до одного як до рівних, з взаємною довірою, повагою, і солідарністю. • Ми стверджуємо і вважаємо, що кожна людина має гідність і рівні права і ми будемо поважати всіх людей відповідно.
3. На кого поширюється Кодекс
4. Принципи поведінки 2. Повага до всіх прав людини та всіх осіб без дискримінації 3. Прозорість і підзвітність 4. Конфлікт інтересів 5. Рівність і автономія 6. Добросовісність 7. Належне управління Коли ми приймаємо та виконуємо рішення, ми будемо дотримуватись таких стандартів управління: ми будемо брати участь, орієнтуватися на консенсус, підзвітні, прозорі, чуйні, ефективні та дієві, справедливі та відкриті для всіх.
8. Нецензурна лексика Ми не використовуємо і не будемо терпіти будь-які образливі висловлювання у своїй роботі. |